مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » نوشته‌ها » معرفی برنامه » مونز اپ: بهترین بازی شلم برای آیفون

مونز اپ: بهترین بازی شلم برای آیفون

مونز اپ: بهترین بازی شلم برای آیفون مونز اپ: بهترین بازی شلم برای آیفون

یکی بازی های قدیمی ایرانی که بسیار مورد استقبال می باشد بازی شلم است. اما با توجه به این که این بازی اکثرا در ایران انجام می شود این نوع بازی به سختی برای گوشی های همراه قابل دسترسی است. اینک یک گروه بازی سازی در کنار بازی حکم، بازی شلم(Shelem) را نیز برای آی او اس عرضه کرده اند. با آریامونز همراه باشید.

برای بررسی اولیه ی این بازی به گرافیک آن می پردازیم. گرافیک این بازی در کنار اهنگ های مناسب انتخاب شده تجربه ی بی نظیری را برای کاربر به همراه خواهد داشت. این تجربه بسیار فراتر از یک تجربه ی معمولی است و شما یک گرافیک عالی دو بعدی را که مناسب ای او اس می باشد را در دیوایس خود تماشا خواهید کرد.

این بازی تنظیمات مختلفی از جمله استفاده از جوکر و استفاده نکردن از جوکر را نیز دارد. که شما با توجه به علاقه ی خود می توانید این گزینه را فعال کنید.

 

البته بخش انلاین ان جالب نبوده و در حد یکی گیم افلاین می توان از ان استفاده کرد. همچنین باید بدانید که هوش مصنوعی در بازی های افلاین کمی مشکل ساز است و این بازی نیز همین مشکل را دارا می باشد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

لینک دانلود بازی از اپ استور

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

    (0)
  2. […] مونز اپ: بهترین بازی شلم برای آیفون اولین بار در AriaMoons پدیدار […]

    (۰)

دیدگاه شما