مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » معرفی برنامه » مونز اپ: بازی حکم انلاین اندروید و آیفون

مونز اپ: بازی حکم انلاین اندروید و آیفون

مونز اپ: بازی حکم انلاین اندروید و آیفون مونز اپ: بازی حکم انلاین اندروید و آیفون

شاید شما بازی های بسیاری را یافته باشید که می توانید به صورت افلاین حکم بازی کنید. اما اگر حداقل یک بار با این بازی های حکم موجود مشغول شده باشید با مشکل اساسی ان یعنی هوش مصنوعی ان پی می برید و پس از چندی انگیزه ای برای بازی نخواهید داشت.

اما بر اساس اطلاعات از یک بازی سازی داخلی باید منتظر یک بازی بسیار خوب و انلاین باشیم. بازی انلاین حکم که در کنار ان بازی شلم نیز گنجانده شده است. این بازی به صورت انلاین می باشد و امکانات بسیاری را در خود جای خواهد داد. گرافیک زیبا نیز یکی ویژگی هایی است که تیم بازی سازی ان بسیار بر ان تاکید دارد و باید منتظر باشیم و این بازی را برای اندروید و آیفون ببنید.

یکی از ویژگی های مهم این بازی، عرضه برای هر دو پلتفروم اندروید و آیفون است که می توان به قطع گفت جامعه ی کاربری بسیاری خوبی را خواهد داشت و شما در هر زمان از روز که مایل به بازی باشید می توانید به یکی از اتاق های بازی وصل شده و با دوستان یا سایر کابران بازی انجام دهید.

یکی از ویژگی هایی که تیم بازی سازی بر ان تاکید کرده است آن است که برای امنیت بیشتر بازی، هر دستگاه می تواند فقط یک اکانت ایجاد کند. و این موضوع را می توان یک نقطه ی قوت دانست زیرا از فضای مناسبی در بازی ایجاد می شود.

با آریامونز همراه باشید تا به محض منتشر شدن این بازی آن را دانلود کنید.

منبع: