مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » امشب آپدیت واچ او اس 2 عرضه نخواهد شد

امشب آپدیت واچ او اس 2 عرضه نخواهد شد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل
امشب آپدیت واچ او اس 2 عرضه نخواهد شد امشب آپدیت واچ او اس 2 عرضه نخواهد شد

همه ی اپلی ها در مراسم معرفی آیفون 6 اس منتظر اعلام زمان عرضه ی آی او اس 9 و watchOS 2 بودند. اپل زمان در دسترس قرار گرفتن آی او اس 9 را 16 سپتامبر اعلام کرد. اینک روز 16 سپتامبر فرا رسیده است. اما خبر ها حاکی از آن است که نباید منتظر واچ او اس 2 باشیم. با آریامونز همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده واچ او اس 2 دارای باگ بزرگی است و به راحتی قابل حل نیست. برای همین اپل از در دسترس قرار دادن آن امشب منصرف شده است.  البته اعلام شده است که هر چه سریعتر این مشکل حل خواهد شد و این ورژن از واچ او اس در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

در همین رابطه وب‌سایت تک کرانچ بدین صورت نوشته است:

“ما یک اشکال نیمه بزرگ در watchOS 2 پیدا کرده‌ایم که برطرف کردن این باگ صرف وقت زیادی خواهد داشت.” در ادامه اینگونه صحبت ها ادامه پیدا می‌کند ” مشکل برطرف خواهد شد اما به امشب نمی‌رسد اما قول مدت زمان کمتری را می‌دهیم”

watchos2-250x250

اپل شب معرفی آیفون 6 اس ورژن  golden master واچ او اس 2 را در دسترس توسعه دهندگان قرار داد. اما اینک هنوز باگ های آن بر طرف نشده است و باید زمان بیشتری را منتظر عرضه ی عمومی watchOS 2 باشیم.

 

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما