مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » بلك بري » بلک بری ، گوشی پاسپورت نقره ای خود را معرفی کرد

بلک بری ، گوشی پاسپورت نقره ای خود را معرفی کرد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در بلك بري
بلک بری ، گوشی پاسپورت نقره ای خود را معرفی کرد بلک بری ، گوشی پاسپورت نقره ای خود را معرفی کرد
بلک بری با مشکلات زیادی رو به رو شده است. یکی از دلایلی که این مشکلات را برای بلک بری ایجاد کرده ، سیستم عامل اندروید می باشد. این سیستم عامل با قدرت زیاد خود جای رقابت را برای شرکت هایی مانند بلک بری قرار نداده است. همانطور که می دانید در گذشته نیز نوکیا با مشکل مواجه شد و در نهایت بخش موبایل خود را به مایکروسافت واگذار نمود. سال گذشته بلک بری گوشی جدیدی را معرفی کرد که بر خلاف انتظار این شرکت با استقبال خوبی مواجه نشد. امروز بلک بری نسخه ی نقره ای آن گوشی را معرفی کرده است. با آریامونز همراه باشید.بلک بری پاسپورت گوشی ای کمپانی بلک بری در سال گذشته معرفی شد. اینک بلک بری نسخه ی نقره ای رنگ آن را معرفی کرده است. این نسخه همانند نسخه ی قبلی این گوشی است و دارای طرح قاب پشتی به طرح الماس است. جنس این گوشی همانند بقیه گوشی های پاسپورت از فلز می باشد.

این نسخه با داشتن بدنه ی با طرح الماس حس خوبی را به کاربر منتقل خواهد کرد. همچنین این گوشی با کیبرد استاندارد همیشگی بلک بری عرضه خواهد شد.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما