مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » رویداد های فناوری و اطلاعات » هدیه مایکروسافت به کسانی که ویندوز 10 را تست کنند

هدیه مایکروسافت به کسانی که ویندوز 10 را تست کنند

هدیه مایکروسافت به کسانی که ویندوز 10 را تست کنند هدیه مایکروسافت به کسانی که ویندوز 10 را تست کنند

 

چندی پیش کمپانی مایکروسافت از آمدن ویندوز 10 به صورت کاملا رایگان در تمامی دستگاه ها در قالب بروز رسانی خواهد آمد وعده داده بود. اکنون مایکروسافت توضیحاتی در این باره به صورت تکمیلی در مورد نحوه این بروز رسانی و ویژگی های آن داده است.

تاکنون در مورد بروز رسانی های رایگان ویندو 10 حرف و حدیث بسیاری وجود داشت،تا اینکه مایکروسافت آخرین اطلاعات خود را مبنی بر این بروز رسانی منتشر کرد. همه ی شما تقریبا این خبر را شنیده اید که کاربران ویندوز های 7 و 8.1 مشمول دریافت رایگان ویندوز 10 خواهند بود.

اکنون این کمپانی روشی جدید را برای بروز رسانی و دریافت این سرویس اعلام کرده، طبق گزارش مایکروسافت شما بایستی آخرین بیلد پیش نمایش ویندوز 10 را نصب کنید و با استفاده از نرم افزار ویندوز اینسایدر ،یک اکانت مایکروسافت تهیه کرده و در آن لاگین شده باشید تا بتوانید آخرین بروز رسانی ویندوز 10 را به صورت رایگان دریافت کنید.

دیروز گابریل آئول در توئیتر خود خبری مبنی بر روش جدید بروز رسانی ویندوز 10 عرضه خواهد شد را منتشر کرد. او گفت:

“وقتی که شما بیلد پیش نمایش ویندوز 10 را تهیه کرده اید و اکانت خود را در مایکروسافت اینسایدر ساخته باشید و به آن متصل باشید، این نسخه ی نهایی از ویندوز 10 برای شما فعال شده می ماند.”

به زودی این نسخه برای تست کننده گان آن عرضه می شود. پس اگر سیستم های شما دارای ویندوز های XP یا ویستا می باشند و اگر علاقمندید این نسخه را بروی آنها داشته باشید ، بایستی بیلد یا پیش نمایش ویندوز 10 را تهیه کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید.

 

سینا بازیار

سینا بازیار هستم .21 ساله ،کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات. طراحی سایت و تولید محتوا از عمده فعالیت های بنده است. امیدوارم از مطالبمون لذت ببرید.

- Twitter - Facebook

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما