مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » مایکروسافت » ویندوز 10 در 24 ساعت اول بر روی 14 میلیون پی سی نصب شده است

ویندوز 10 در 24 ساعت اول بر روی 14 میلیون پی سی نصب شده است

ویندوز 10 در 24 ساعت اول بر روی 14 میلیون پی سی نصب شده است ویندوز 10 در 24 ساعت اول بر روی 14 میلیون پی سی نصب شده است

مایکروسافت به صورت رسمی ویندوز 10 خود را چند روز پیش منتشر کرد. علاقه مندان به ویندوز و سیستم عامل جدید مایکروسافت به صورت در حال به روزرسانی به ورندوز جدید هستند. این آمار برای مایکروسافت بسیار خوب است. در 24 ساعت اول بعد از انتشار ویندوز 10 ، حدود 14 میلیون پی سی ویندوز 10 را بر روی خود داشتند. اما به زودی باید منتظر آماری بسیار بیشتر از این باشیم. با آریامونز همراه باشید.

مایکروسافت تمام تلاش خود را برای نصب بیشتر ویندوز بر روی کامپیوتر های شخصی کرد. در ویندوز جدید مایکروسافت خدمات بسیار خوبی باری دارندگان ویندوز های قبل ارائه داد. این خدمت آپدیت رایگان به ویندوز 10 بود. چیزی که در گذشته اصلا اتفاق نیافتاده بود. پس با این وجود باید منتظر کاربران بیشتری برای این پی سی در روز های آینده باشیم.

اما مایکروسافت در ویندوز جدید خود آپدیت خودکار را اجباری کرده است تا در این ویندوز به محض گزارش مشکل این مشکل بر طرف شود. اما این آپدیت خودکار بدون تنظیم نیز ممکن است برای کاربران و هزینه ی اینترنت آن ها مشکل ساز شود. به همین منظور شما می توانید آموزش غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10 را از اینجا مشاهده کنید.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما