مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » موبایل » سری سوم وان پلاس تا پایان سال 2015 عرضه خواهد شد

سری سوم وان پلاس تا پایان سال 2015 عرضه خواهد شد

نوشته شده توسط فرشته آقامیری در موبایل و وان پلاس
سری سوم وان پلاس تا پایان سال 2015 عرضه خواهد شد سری سوم وان پلاس تا پایان سال 2015 عرضه خواهد شد

هفته گذشته وان پلاس از اسمارت فون جدید خود رونمایی کرد . وان پلاس 2 با سخت افزارهای جدید و با قیمتی بسیار کمتر از سایر پرچمداران به دست کاربران می رسد . یکی از موسسان وان پلاس به نام Carl Pei با USA Today مصاحبه کرد و از تاسیس استارتاپ اش صحبت کرد . او در میان صحبت هایش خبرهای جدیدی هم داشت . با آریامونز همراه باشید …

او می گوید قبل از شروع کار استارتاپ ، اعضای تیم وان پلاس در رستورانی همدیگر را دیدند . در رستوران بیشتر مشتریان گوشی آیفون داشتند و به این فکر افتادیم چرا آیفون این قدر طرفدار دارد و در  نهایت به این نتیجه رسیدیم که شرکت اپل به کیفیت محصول خود فکر می کند و به آنچه دست کاربران و طرفداران خود می دهد اهمیت قائل است . سوال پرسیدم چه شرکتی در رتبه دوم بعد از اپل قرار داد که به محصولاتش تا این حد توجه کند ؟ نتوانستیم به این سوال پاسخ مشترکی دهیم .

شرکت وان پلاس تاسیس شد تا همانند شرکت اپل به موفقیت برسد و بتواند اسمارت فون های خوبی به دست کاربران برساند .Carl Pei گفت وان پلاس نمی خواهد گوشی های ارزان و بی کیفیت تولید کند و فقط به خاطر حذف واسطه و فروش مستقیم قیمت محصولاتش را کاهش داده است .

او شایعه عرضه تلویزیون وان پلاس و محصولات مرتبط با پایش سلامتی را رد کرد و گفت در پایان سال جاری میلادی سری جدید وان پلاس عرضه خواهد شد . او درباره وان پلاس 3 و مشخصات فنی این گوشی حرفی نزد و فقط گفت : گوشی های وان پلاس 1 و 2 که در 2015 عرضه به قدری کیفیت دارند که کاربران نمی تواند برای خرید یکی از آنها تصمیم بگیرند و سردرگم هستند کدام یک را انتخاب کنند .

منبع: