مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سامسونگ » سامسونگ در مراسم IFA 2015 ساعت هوشمند Gear S2 را معرفی می کند

سامسونگ در مراسم IFA 2015 ساعت هوشمند Gear S2 را معرفی می کند

نوشته شده توسط فرشته آقامیری در سامسونگ و موبایل
سامسونگ در مراسم IFA 2015 ساعت هوشمند Gear S2 را معرفی می کند سامسونگ در مراسم IFA 2015 ساعت هوشمند Gear S2 را معرفی می کند

شرکت سامسونگ هفته گذشته فبلت گلکسی نوت 5 را همراه با گلکسی اس 6 اج پلاس معرفی کرد . اما به  احتمال زیاد سامسونگ در مراسم IFA 2015 برلین که در 12 شهریور ماه برگزار می شود نیز حضور خواهد داشت و در این نمایشگاه ساعت هوشمند دایره ای خود را با نام Gear S2 معرفی می کند .

سامسونگ هفته ی پیش سنت شکنی کرد و پرچمداران جدید خود را با نام گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس پیش از موعد معرفی کرد . البته این به معنی این نیست که سامسونگ در نمایشگاه برلین حاضر نمی شود بلکه در این کنفرانس ساعت هوشمند دایره ای خود را معرفی خواهد کرد .

علاوه بر ساعت هوشمند سامسونگ که سیستم عامل تایزن دارد در این نمایشگاه تبلت جدیدی نیز معرفی خواهد شد . ساعت هوشمند گیر اس 2 اولین ساعت هوشمند این شرکت است که فرم مستعطیلی ندارد و با ویژگی جدیدی چون حاشیه ی چرخان معرفی می شود که با توجه به آسان شدن کار با ساعت طراحی شده است . تصاویری که از این ساعت هوشمند منتشر شده ، نشان می دهد ساختار باریک و فریم آلومینیومی دارد و بندهای آن از جنس سیلیکون می باشد . در مراسم برلین رنگ های متنوع بندهای ساعت هوشمند معرفی خواهد شد .

نظر شما در این باره چیست ؟

فرشته آقامیری

من فرشته آقامیری هستم . کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دارم . علاقه زیادی به تازه های موبایل و تکنولوژی دارم و در زمینه تولید محتوا کار می کنم ... امیدوارم مطالب خوبی را برایتان تهیه کنم

منبع:

دیدگاه شما