مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » آیپد پرو اپل همراه با آیفون های جدید 18 شهریورماه معرفی می شود

آیپد پرو اپل همراه با آیفون های جدید 18 شهریورماه معرفی می شود

نوشته شده توسط فرشته آقامیری در اپل و موبایل
آیپد پرو اپل همراه با آیفون های جدید 18 شهریورماه معرفی می شود آیپد پرو اپل همراه با آیفون های جدید 18 شهریورماه معرفی می شود

نسل جدید آیفون های اپل روز 9 سپتامبر ( 18 شهریورماه ) معرفی خواهد شد . در این مراسم قرار است آیپد پرو شرکت اپل معرفی شود . با آریامونز همراه باشید …

براساس اخبار منتشر شده ، اپل می خواهد آیپد پرو خود را در مراسم معرفی آیفون های خود رونمایی کند . در این مراسم اپل علاوه بر معرفی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس قصد دارد اپل تی وی ، سیستم عامل جدید iOS و Mac OS X و آیپد پرو را معرفی کند .

آیپد پرو در مراسم 18 شهریور معرفی خواهد شد و پس از آن در ماه نوامبر یا آبان ماه به بازار عرضه خواهد شد . آیپد پرو از فناوری فورس تاچ استفاده می کند و همچنین از قلم استایلوس ، سیری و بهینه سازی مرکز اعلانیه ها و قرار گرفتن دو پنجره همزمان در کنار هم پشتیبانی می کند .

در سال های اخیر شایعات زیادی درباره آیپد پرو منتشر شد و حالا منتظر محصول جدید اپل هستیم . اپل با شرکت هایی چون سیسکو و آی بی ام همکاری می کند و از این طریق تمایل زیادی برای عرضه آیپد پرو به مشتریان تجاری نشان می دهد . در گزارشی به عرضه آیپد مینی جدید اشاره شده که آخرین نسل این تبلت ها خواهد بود .

منبع: