مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » وان پلاس » نتایج بنچمارک باتری وان پلاس 2 منتشر شد؛ عمر باتری وان پلاس 2 متوسط است

نتایج بنچمارک باتری وان پلاس 2 منتشر شد؛ عمر باتری وان پلاس 2 متوسط است

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در وان پلاس
نتایج بنچمارک باتری وان پلاس 2 منتشر شد؛ عمر باتری وان پلاس 2 متوسط است نتایج بنچمارک باتری وان پلاس 2 منتشر شد؛ عمر باتری وان پلاس 2 متوسط است

وان پلاس 2 دومین پرچم دارد وان پلاس است که چندی پیش معرفی شد. این گوشی هوشمند به عنوان یک پرچم دار خود را معرفی کرد. وان پلاس 2 یک گوشی 5.5 اینچی است که با این سایز در دسته ی فبلت های قرار می گیرد. در دل این گوشی یک پردازنده ی قدرتمند اسنپدراگون 810 قرار دارد. همچنین رم این در دو مدل 3 و 4 گیگابایت می باشد. همچنین این گوشی از قابلیت بهره از دو سیم کارت پشتیبانی می کند. شما می توانید مشخصات کامل این گوشی را در این بخش ببنید. به دلیل سایز بالا این گوشی به یک باتری 3300 میلی آمپر ساعتی مجهز است. بر روی کاغذ این باتری یک باتری قدرتمند محسوب می شود اما در بنچمارک چگونه است. امروز بنچمارک باتری وان پلاس 2 را برای شما آماده کرده ایم. با آریامونز همراه باشید.

همانطور که گفته شد باتری وان پلاس 2 یک باتری 3300 میلی آمپر ساعتی است. اما انگونه که روی کاغذ این باتری خوب به نظر می رسد در بنچمارک خوب نبود است. با توجه به نتایج بنچمارک این گوشی نتیجه ی 6 ساعت و 40 دقیقه را ثبت کرده است. اما با توجه به این بنچمارک در گذشته وان پلاس وان با باتری کوچکتر 3100 میلی آمپر ساعتی  نتابج بسیار پایین تری را ثبت کرده است. وان پلاس وان زمان متوسط 8 ساعت و 5 دقیقه را در بنچمارک باتری ثبت کرده است.

 

بر اساس نتایج باتری وان پلاس 2 از آیفون 6 پلاس و الجی جی 4 بهتر است. حالا با هم نتایج بنچمارک را ببنیم:
Capture
منبع: