مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سامسونگ » دو مدل از ساعت های Gear s2 از سیم کارت پشتیبانی نمی کنند

دو مدل از ساعت های Gear s2 از سیم کارت پشتیبانی نمی کنند

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سامسونگ
دو مدل از ساعت های Gear s2 از سیم کارت پشتیبانی نمی کنند دو مدل از ساعت های Gear s2 از سیم کارت پشتیبانی نمی کنند

سامسونگ در مراسم معرفی گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس در مورد ساعت هوشمند جدید خود یعنی Gear S2 نیز صحبت کرد و از عرضه آن خبر داد. بر اساس شایعات این ساعت هوشمند با پشتیبانی از نانو سیم کارت عرضه خواهد شد. اما اطلاعات جدید نشان می دهد که دو ورژن از این ساعت که در FCC مجوز گرفته اند از سیم کارت نانو بهره نمی برند. با آریامونز همراه باشید.

ساعت Gear S2 ساعت با شکل دایره ای سامسونگ می باشد که در مراسم IFA 2015 معرفی خواهد شد. تا به حال تصاویر زیادی از این ساعت را منتشر کرده ایم. همچنین در گذشته در مورد سیم کارت این ساعت نیز صحبت کردیم. اما به نظر در حال حاضر این ساعت از سیم کارت بهره نخواهد برد. البته باید بدانید که این ساعت به انصالات دیگر مانند وایرلس مجهز خواهد بود اما دیگر شما نمی توانید از ساعت خود تماس حاصل کنید و یا بدون وایرلس و گوشی هوشمند به اینترنت متصل شوید.

دو مدلی که در FCC مجوز گرفته اند به نام های Orbis S1 و Orbis S2 بوده اند و دارای شماره مدلSM-R720 و SM-R732 بوده اند.

با تمام این اوصاف هنوز روزنه های امیدی وجود دارد که نسخه ی دیگری از ساعت گییر اس 2 با پشتیبانی از سیم کارت عرضه شود. فقط باید صبر کرد و دید در آینده آیا ورژن دیگری از این ساعت وجود خواهد داشت.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما