مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » درخواست کاربران ایرانی از مایکروسافت:مشکل ساعت در تغییر فصل برطرف شود(شما هم رای دهید)

درخواست کاربران ایرانی از مایکروسافت:مشکل ساعت در تغییر فصل برطرف شود(شما هم رای دهید)

درخواست کاربران ایرانی از مایکروسافت:مشکل ساعت در تغییر فصل برطرف شود(شما هم رای دهید) درخواست کاربران ایرانی از مایکروسافت:مشکل ساعت در تغییر فصل برطرف شود(شما هم رای دهید)

چند روز پیش خبر اضافه شدن تقویم هجری شمسی به ویندوز 10 را بنا به درخواست کاربران برای شما اوردیم و مایکروسافت ان را قبول کرده بود و قرار بود آن را به ویندوز 10 اضافه کند. اینک کاربران ایرانی مشکل دیگر ویندوز را برای مایکروسافت فرستاده اند و با رای بیشتر می توان این مشکل ویندوز را هم برطرف کرد. با آریامونز همراه باشید تا شرحی از مشکل و چگونگی رای به آن را برای شما توضیح دهیم.

همانطور که می دانید یکی از مشکلات ویندوز زمان و تاریخ ویندوز و تغییر آن در اواخر شهریور و اوایل مهر است. این مشکل ساعت زمانی به وجود می آید که شما Automatically adjust clock for daylight saving time را فعال کنید. با این کار ساعت ویندوز قبل از مهر 1 ساعت، ساعت را به عقب کشیده شده و چند روز قبل از نوروز 1 ساعت جلو کشیده می شود. این مشکل بعضی تاراخت کننده بوده و کاربران برای رفع آن از طریق UserVoice این مشکل را اعلام کرده اند و شما می توانید به رفتن به این آدرس شما هم به این مشکل رای دهید تا مایکروسافت به این مشکل توجه کند.

اینک تعداد این رای ها 13870 می باشد.

 

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما