مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » توییتر و گوگل به توافق رسیدند;نمایش توییت ها در نتایج جستجوی گوگل

توییتر و گوگل به توافق رسیدند;نمایش توییت ها در نتایج جستجوی گوگل

توییتر و گوگل به توافق رسیدند;نمایش توییت ها در نتایج جستجوی گوگل توییتر و گوگل به توافق رسیدند;نمایش توییت ها در نتایج جستجوی گوگل

توئیتر و گوگل امروز به توافق رسیدند که توییت های توییتر در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود. این قرار داد چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز گوگل و توییتر به این توافق رسیده بودند اما پس از سال 2011 این قراردداد پس از اتمام تمدید نشد. با آریامونز همراه باشید.

توییتر و گوگل در سال های قبل نیز قرار داد هایی در مورد نمایش توییت ها در نتایج جستجوی داشتند اما آخرین قرار داد آنها در سال 2011 به پایان رسید. سال 2011 سالی بود که گوگل، گوگل پلاس را رو به پیش برد و می خواست توییتر و فیسبوک را به زمین بزند و برای همین قراردادی در بین این دو شرکت عقد نشد. اما اکنون گوگل با واقعیت رو به رو شده است و می داند که گرفتن جای شبکه های اجتماعی بسیار سخت است.

گزارش عقد قرارداد گوگل و توئیتر توسط بلومبرگ منتشر شد. طبق این قرارداد این گوگل از این به بعد راحت تر می تواند به توییت ها دسترسی پیدا کند. از این پس باید رشد بازدید ها و کاربران توییتر باشیم اما نباید به این زودی منتظر نتایج بارز باشیم.

البته باید یادآور شوم که امشب گزارش مالی توییتر نیز منتشر می شود که همه منتظر افزایش کاربران آن هستیم.

با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما