مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » اسکرین شات های گلکسی اس 6 قبل از نمایشگاه MWC 2015

اسکرین شات های گلکسی اس 6 قبل از نمایشگاه MWC 2015

اسکرین شات های گلکسی اس 6 قبل از نمایشگاه MWC 2015 اسکرین شات های گلکسی اس 6 قبل از نمایشگاه MWC 2015

سامسونگ در عرضه ی گلکسی اس 5 موفقیت خوبی داشت. ظاهری مطلوب با نرم افزار ها و قابلیت های در حد یک پرچم دار. اما تنها عیب آن را می توان رابط کاربری و رنگ های به کار برده شده توسط این شرکت دانست. شاید در چند روز اول متوجه آن نشوید اما بعد از چندی رنگ های رابط کاربری و در کل شکل و شمایل برنامه های زیاد جالب و کاربر پسند به نظر نمی رسد. در گلکسی اس 6 باید از این مشکل نیز خداحافظی کرد زیرا که به لطف طراحی متریال اندروید 5 تمام شرکت ها به سوی طراحی متریال روی آورده اند که طراحی بسیار کاربر پسندی می باشد. در کمتر از 24 ساعت به معرفی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج، اینک اسکرین شات هایی از رابط کاربری این گوشی نیز لو رفته است. با آریامونز همراه باشید.

یکی از اجزای مهم یک گوشی قدرتمند رابط کاربری آن و زیبایی و کاربرپسند بودن آن است. حالا نزدیک به معرفی غول بزرگ موبایل می باشیم و اسکرین شات هایی از رابط کاربری آن به بیرون درز کرده است. این اسکرین شات ها از طریق XDA انجمن توسعه دهندگان اندروید منتشر شده است.

S6-GeoNews S-Note-1-1024x908 S-Note-2-1024x908

باید منتظر معرفی گلکسی اس 6 در نمایشگاه بارسلون و قابلیت های جدید نرم افزاری آن باشیم. با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما