مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » فیسبوک سرویس Here Maps نوکیا را در نسخه ی موبایل استفاده کرد

فیسبوک سرویس Here Maps نوکیا را در نسخه ی موبایل استفاده کرد

فیسبوک سرویس Here Maps نوکیا را در نسخه ی موبایل استفاده کرد فیسبوک سرویس Here Maps نوکیا را در نسخه ی موبایل استفاده کرد

نوکیا بعد از فروش بخش موبایل خود قصد دارد بخش مپ خود یعنی Here را بفروشد. برای این سرویس خریداران زیادی وجود دارد. یکی از مهمترین خریداران این بخش، فیسبوک، اپل و چند کمپانی ماشین سازی می باشد. اما فیسبوک به نظر این نقشه را برای خود می داند و این نقشه را دز نسخه ی تحت وب موبایل فیسبوک گنجانده است. با آریامونز همراه باشید.

شرکت نوکیا از ماه پیش به به دنبال مشتری برای سرویس here map خود بود. این شرکت که در گذشته هزینه ی زیادی برای راه اندازی این سرویس پرداخت نموده بود اینک با ضرر رو به رو است. نوکیا برای این که از ضرر بیشتر جلوگیری کند قصد فروش این سرویس خود را دارد. اما به گفته ی نوکیا این سرویس در صورتی که با پیشنهاد خوبی از نظر قیمت رو به رو نشود به فروش نمی رود. فیسبوک که یکی از مهترین کمپانی هایی است که برای این سرویس تمایل نشان داده است از سرویس HERE Map  در نسخه ی موبایل خود و حتی برای تگ مکانی استفاده کرده است.

در گذشته فیسبوک از نقشه ی بینگ برای این کار استفاده می نمود و اینک دلیل این تغییر را قابل کنترل بودن نقشه Here می داند.

به نظر نوکیا در حال تمرکز بیش از اندازه روی عرصه ی کار خود یعنی تجهیزات مخابراتی است زیرا که چندی پیش نوکیا آلکاتل-لوسنت را از آن خود کرد.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما