مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » تصاویر تبلت نکسوس 8 منتشر شد

تصاویر تبلت نکسوس 8 منتشر شد

تصاویر تبلت نکسوس 8 منتشر شد تصاویر تبلت نکسوس 8 منتشر شد

چند روز پیش خبر های پیرامون نکسوس 8 منتشر شد. تبلت نکسوس 8 در بنچمارک گیگ بنچ حضور یافته بود. بر اساس بنچمارک گیگ بنج این تبلت نکسوس به یک پردازنده ی 8 هسته ای 1.8 گیگاهرتزی مجهز خواهد بود که به نظر ساخنه ی شرکت مدیاتک باشد. همچنین در بنچ مارک گیگ بنچ اندروید این تبلت، 5.1.1 بود . در صورتی که انتظار ما اندروید 6 می باشد. اینک تصاویر نکسوس 8 منتشر شده است. با آریامونز همراه باشید.

تصاویر مننشر شده از نکسوس 8 از چین منتشر شده است. در این تصاویر می توان جنس بدنه ی نکسوس 8 را به خوبی دید. جنس بدنه این تبلت تمام فلزی می باشد. هنوز مشخص نیست که کدام کمپانی ساخت این نکسوس را به دست دارد. در گدشته ایسوس دو نکسوس 7 را معرفی کرد. همچنین اچ تی سی نکسوس 9 را معرفی کرده است و سامسونگ نیز ساهن نکسوس 10 را بر عهده داشته است.

انتظار می رود که این تبلت در نیمه ی دوم اکنبر معرفی شود.

Are-these-pictures-showing-off-the-Nexus-8 (2) Are-these-pictures-showing-off-the-Nexus-8 (1) Are-these-pictures-showing-off-the-Nexus-8

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما