مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان

انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان

انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان

خیلی از مواقع ما گوشی خود را عوض می کنیم اما مشکل عمده مخاطبان و شماره تلفن های انها لست اما چگونه ما به راحتی شماره تلفن ها را از یک تلفن اندرویدی به بعدی منتقل کنیم با اریامونز همراه باشید.

خب برای این کار در چند مرحله ساده به شما کمک می کنیم مخاطبین خود را همگام سازی کنید!

انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان

ابتدا به بخش مخاطبین خود بروید!

انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمان

در انجا مطابق عکس مخاطبین خود را exportنمایید! این کار مخاطبین شما را در یکی از دو نوع فایل  vCard یا  CSV ذخیره می کند!

حالا شما یک بک آپ از مخاطبین خود دارید. گام بعدی این است که اکانت جیمیل خود را باز کنید این مخاطبین را بدان import کنید! این کار را هم باید از بخش contact های جیمیل انجام دهید.

انتقال مخاطبان از گوشی قبلی به گوشی جدید اندرویدمانs2

حالا دیگر نیازی به گوشی قدیمی تان ندارید! گوشی جدیدتان را بردارید و گام های بعدی را دنبال کنید. وقت آن رسیده که تمام مخاطبین خود را از اکانت جیمیل به گوشی اندرویدی جدیدتان import کنید! برای این کار ابتدا اکانت جمیل یا گوگل خود را بر روی گوشی اندرویدی جدید معرفی کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید و بعد از sync کردن تمام مخاطبین گوگل یا همان جیمیلی تان روی گوشی جدید قرار خواهند گرفت!

Sync Your Android Contacts3

اما اگر اکانت جیمیل ندارید می توانید از این راه استفاده کنید!

زمانی که از اطلاعات و مخاطبین خود در گوشی قدیمی بک آپ گرفتید می توانید این فایل ذخیره شده در سیستم خود را به گوشی جدید وارد کنید!

Sync Your Android Contacts4

از حافظه موبایل خود می توانید گزینه ی import from storage را انتخاب کنید تا فایل مربوطه را که در سیستم خود ذخیره کرده اید وارد سیستم اندرویدی جدید خود کنید!

منبع: