مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » ویدئو » مونز استریم: htc one M9 قبل از نمایشگاه MWC 2015

مونز استریم: htc one M9 قبل از نمایشگاه MWC 2015

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در ویدئو
مونز استریم: htc one M9 قبل از نمایشگاه MWC 2015 مونز استریم: htc one M9 قبل از نمایشگاه MWC 2015

کنفرانس MWC 2015 در حال شروع شدن است و  کمپانی های مختلف از محصولات خود پرده برداری می کنند. یکی از این کمپانی ها، htc می باشد. کنفرانس خبری اچ تی سی امروز در ساعت 18:15 دقیقه می باشد. اما همانطور که می دانید اخبار زیادی پیرامون اچ تی سی ام 9 پرچم دار بعدی اچ تی سی فاش شده است. اچ تی سی در این مورد می گوید که انچه فاش شده گوشه ای از این پرچم دار است. اما امروز ویدئو یی منتسب به اچ تی سی وان ام 9 منتشر شده است که و آن را با اچ تیس سی ام 8 مقایسه کرده است. با آریامونز همراه باشید.

اچ تی یس امروز از گوشی جدید خود پرده برداری می کند. ویدئوی زیر از این گوشی و مقایسه ی آن با نسل های گذشته پرچم داران htc است. بر طبق این ویدئو و اخبار گذشته باید منتظر یک گوشی با لبه های طلایی و دوربین 20 مگاپیکسلی باشیم. همچنین در دکمه های این گوشی نیز تغییراتی ایجاد شده است. دکمه ی پاور از بالای گوشی به کنار گوشی منتقل شده است و دکمه های تنظیم صدا از یک دیگر جدا شده اند. به هر حال صحت این ویدئو تایید نشده است. فقط تا امشب و پوشش زنده ی آریامونز از مراسم معرفی htc one m9 صبر کنید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما