مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اپل » مونز استریم: بررسی شیشه ی اپل واچ اسپورت و اپل واچ معمولی ؛ کدام الماس کبود است؟

مونز استریم: بررسی شیشه ی اپل واچ اسپورت و اپل واچ معمولی ؛ کدام الماس کبود است؟

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اپل و ویدئو
مونز استریم: بررسی شیشه ی اپل واچ اسپورت و اپل واچ معمولی ؛ کدام الماس کبود است؟ مونز استریم: بررسی شیشه ی اپل واچ اسپورت و اپل واچ معمولی ؛ کدام الماس کبود است؟

اپل واچ معرفی شد و اینک در دستان کاربران است. این ساعت که در اولین رونمایی در کنار آیفون 6 معرفی شد بار دیگر نیز معرفی شد و با استقبال بسیار خوب مواجه شد. اما انچیزی که مورد بحث بود قیمت این ساعت بود. در نسخه ی ارزان قیمت آن نیز قیمتی بسیار زیاد را برای کاربر در بر داشت. اپل واچ یک ساعتی است که در مدل های مختلف راهی بازار شده است. ارزان ترین آن اپل واچ اسپورت می باشد. اما شاید در ابتدا برای خرید سریعا به سراغ اپل واچ اسپورت بروید. ما امروز در آریامونز بررسی ای از شیشه های اپل واچ اسپورت و اپل واچ معمولی را خواهیم داشت. اپل واچ معمولی و اپل واچ اسپورت علاوه بر ظاهر در شیشه ی ساعت نیز متفاوتند. ان چیزی که در اپل واچ اسپورت به عنوان محافظ تاچ به کار رفته از جتس ION X می باشد و آنچیزی که در اپل واچ معمولی به کار رفته است از نوع الماس سفایر  یا الماس کبود می باشد. اینک در این ویدئو در مونزاستریم شیشه ی اپل واچ اسپورت را با اپل واچ معمولی و همچنین با آیفون 6 و ساعت تیسوت که از الماس سفایر می باشد مقایسه می کنیم. با آریامونز همراه باشید.

انچیزی که در این ویدئو تماشا می کنید این است که 4 گجت مورد تست قرار می گیرند. انجام دهنده ی تست از یک وسیله که بررسی کننده الماس است استفاده می کند. در این ویدئو در صورتی که جنس وسیله از الماس باشد چراغ های دستگاه روشن می شود. بر همین اساس به بررسی وسیله های می پردازد.

نظر شما در مورد اپل واچ چیست؟

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما