مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سامسونگ » تماشا کنید: دراپ تست (تست انداختن) گلکسی نوت 5

تماشا کنید: دراپ تست (تست انداختن) گلکسی نوت 5

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سامسونگ و ویدئو
تماشا کنید: دراپ تست (تست انداختن) گلکسی نوت 5 تماشا کنید: دراپ تست (تست انداختن) گلکسی نوت 5

یکی از تست های مرسوم و مهم تست انداختن یا رها کردن گوشی ها می باشد. این تست ها اغلب برای خرید مناسب بوده و قبل از خرید با دیدن تست های مختلف می توان گوشی بهتری انتخاب کرد. اما هر چیزی ممکن است به زیاده روی دچار شود و این به دراپ تست ها نیز سرایت کرده است. مثلا دراپ تست هایی که از ارتفاع بیشتر از 3 متر انجام می گیرند از نظر کارایی زیاد مفید نمی باشند. زیرا که بیشتر استفاده ها در ارتفاع 1 الی 2 متری است. به هر حال اینک با معرفی گلکسی نوت 5 باید تست مهم رها کردن را نیز بر روی آن انجام شود. اینک این تست انجام گرفته است و ما در مونز استریم این تست را برای شما آماده کرده ایم. با آریامونز همراه باشید.

در گذشته دراپ تست های مختلفی را از گوشی های سامسونگ دیده ایم. اکثر این تست ها به ما نشان می دهد که محصولات سامسونگ از نظر بدنه بسیار مقاوم می باشند. گلکسی نوت 5 از جنس شیشه بوده و حاشیه ی موبایل با فلز پوشانده شده است. اما میزان مقاومت این فلز و شیشه چقدر است؟ با آریامونز همراه باشید.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما